Współpraca on-line

Chcesz zacząć współpracę zdalnie i na bieżąco monitorować swoje postępy? Nic prostszego – skorzystaj z dwóch opcji, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Współpraca on-line to idealny wybór dla tych osób, które nie mogą skorzystać z treningów stacjonarnych.

Plan treningowy

Plan treningowy jest przeznaczony dla tych osób, które mają już doświadczenie w samodzielnym treningu, ale potrzebują pomocy w przygotowaniu planu działania, który będzie odpowiedni dla nich, skuteczny i bezpieczny. Zawiera rozpiskę każdego treningu: rozgrzewkę oraz indywidualnie dobrane rodzaje ćwiczeń wraz z zalecaną liczbą powtórzeń i innymi potrzebnymi informacjami, a także filmy prezentujące prawidłowe wykonywanie poszczególnych ruchów.

Plan treningowy można zamówić z wybranym trenerem. Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia dostępności i terminów.

Prowadzenie treningowe online

Potrzebujesz kompleksowego wsparcia? Prowadzenie treningowe online to łączy wszystkie elementy PLANU TRENINGOWEGO z analizą filmów nagranych przez klienta/klientkę, analizą raportów i oceną postępów. Zapewnia też stały kontakt i wsparcie w treningach. 

Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wdrożyć działania wielopoziomowe – połączone z własnymi raportami, filmami oraz indywidualną oceną dokonywaną przez wybranego trenera. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy także do skorzystania z  opcji godzinnych konsultacji, które pomogą znaleźć optymalne dla Ciebie rozwiązanie, przedyskutować problemy oraz sformułować pierwsze założenia.

skontaktuj się z nami

Potrzebujesz szybkiej informacji lub pomocy? Jesteśmy dostępni dla Ciebie pod następującymi numerami telefonów:

obserwuj nas: