Konsultacje i diagnostyka

Zapraszamy do skorzystania z konsultacji offline, telefonicznych oraz online. Wszystkie usługi można zakupić na naszej stronie po uprzednim uzgodnieniu terminu z wybranym trenerem.

Konsultacje 60-minutowe

Zastanawiasz się od czego powinieneś / powinnaś rozpocząć z nami współpracę? Masz w głowie wiele pytań odnośnie ruchu, ćwiczeń czy wskazań prozdrowotnych? Zapraszamy na godzinne konsultacje z wybranym trenerem, które pozwolą rozwiać wszelkie wątpliwości. Aby skorzystać z naszych konsultacji nie musisz przyjedżać do Słupska. Możemy umówić się na rozmowę telefoniczną lub poprzez Skype. Wstępne konsultacje pomogą ustalić prawidłowy harmonogram działań, porozmawiać o obawach czy o planowanych efektach. Rozumiemy, że często możesz oczekiwać od nas konkretnej porady, nie być pewnym / pewną, w którą stronę ruszyć, aby uzyskać wymarzony cel. Dlatego jesteśmy dla Ciebie. W Dobrym Ruchu działamy kompleksowo na rzecz poprawy Twojej sprawności, zdobycia nowych umiejętności, uporządkowania wiedzy i utrzymania odpowiedniej formy na dłużej. 

Najczęściej zadawane pytania

Zadzwoń lub napisz do wybranego trenera, aby dowiedzieć się o najbliższy termin. Następnie opłać konsultacje w naszym sklepie. Możesz skorzystać z szybkich płatności. 

W tym wypadku skontaktuj się z nami telefonicznie. 

Tak, 60-minutowe konsultacje są dostępne offline, online oraz telefonicznie. 

Dobry Ruch mieścimy się w Słupsku, ul. Kaszubska 34
(skwer handlowy Stara Cegielnia).

Tak, za wszystkie usługi można zapłacić bezpiecznymi płatnościami Blue Media.

konsultacje i diagnostyka
konsultacje

Diagnostyka narządu ruchu

Wkrótce więcej informacji. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony.

skontaktuj się z nami

Potrzebujesz szybkiej informacji lub pomocy? Jesteśmy dostępni dla Ciebie pod następującymi numerami telefonów:

obserwuj nas: