Trenerzy

Poznaj trenerów Dobrego Ruchu i wybierz osobę, z którą chcesz współpracować. Każdy z nas ma inne doświadczenie oraz może pomóc Ci kompleksowo w różnorodnych obszarach – od pierwszych ćwiczeń po zaawansowane treningi. 

Marcin

Cześć! Nazywam się Marcin Wcisła i jestem trenerem personalnym, który jednocześnie zarządza studiem treningowym Dobry Ruch. Na co dzień prowadzę tam treningi, poznaję swoich klientów i pomagam im w osiąganiu celów.

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy trenera i mogę pochwalić się szeregiem sukcesów, a sukcesem dla mnie jest sukces klienta.

Ze sportem jestem związany od 8 roku życia. Wiodącą dyscypliną w tej przygodzie była koszykówka, ale były również sztuki walki, piłka nożna, sporty sylwetkowe czy lekkoatletyka. Doświadczenie to pozwoliło mi nauczyć się pracy nad ciałem i poznać jego budowę oraz zachęciło mnie do rozwoju w tym kierunkuó

Specjalizuję się w treningu medycznym, funkcjonalnym i siłowym. Ciekawi mnie również psychologia i psychosomatyka.
Ukończyłem liczne kursy i stale się rozwijam, uczestnicząc w kolejnych szkoleniach, konferencjach, czytając książki oraz szukając nowych źródeł wiedzy.

Uważam, że każdy z nas ma ten sam cel długoterminowy: ZDROWIE I SPRAWNOŚĆ.
Po drodze jest wiele celów krótkoterminowych, które są osiągane, ale finalnie chcemy czuć się dobrze i być na możliwie najwyższym poziomie sprawności – tym kieruję się podejmując współpracę z klientami.

Marcin – Ekspert Ruchu!

Obserwuj Marcina:

Przemek

Nazywam się Przemek Michalak i jestem trenerem przygotowania motorycznego o specjalizacji treningu siłowego i kondycyjnego. Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym, sportowym oraz medycznym. W swojej pracy staram się dobierać najbardziej skuteczne metody treningowe, co często wiąże się z wyborem nieszablonowych ćwiczeń. Dopiero one w całości odzwierciedlają bardzo złożony ruch człowieka, którego nie doświadczymy, zamykając się w prostych ćwiczeniach, które wykonujemy siedząc lub leżąc.

Czy nieszablonowe oznacza trudne? Absolutnie nie. Szerokie spojrzenie na ruch pozwala mi dobierać metody tak, by trening był szyty na miarę – dosłownie dla każdego. 

Największym moim zainteresowaniem, a zarazem wyzwaniem jest transfer treningu na sprawność związaną z wymogami życia codziennego lub uprawianego sportu. W tym celu zgłębiam również wiedzę z zakresu fizjoterapii, antropomotoryki i kinezjologii.
Należę również do grona szkoleniowców (moduł treningu funkcjonalnego) w Global Sport Academy (GSA).


Ukończone szkolenia i kursy:

• ALTIS – Performance Therapy; Foundation
• BODYWORK – Alfabet Ruchu,
• SCEC – Certified Performance Specialist LVL 1,2,3,
• EXOS – Advanced Strenght and Power; Absolute Speed
• Trener Przygotowania Motorycznego,
• Medyczny Trener Personalny,
• Przygotowanie Motoryczne w Sportach walki – SCEC; dr Amit Batra; Artur Jobda,
• Akademia Przygotowania Motorycznego Elite Training Acedemy LVL 1,2,3,4
• Warsztat dwuboju olimpijskiego – Michał Tomaszewski,
• Trening motoryki młodego zawodnika – Piotr Bora,
• Analityczne podejście do biegu i jego techniki – dr Ryszard Biernat,
• Mobility Work  – Monika Garboś
• Centrum Szkoleń Sportowych – Oddech w Teorii i Praktyce
• Zdrowe kolana, kręgosłup, bark – dr Krzysztof Guzowski,
• III Kongres Psychologii Sportu – Wojciech Herra,
• II Konferencja Combat Sport Performance – Polskie Stowarzyszenie Przygotowania Motorycznego,

Obserwuj Przemka:

Michał Gac

Cześć, dobrze Cię tu widzieć! 🙂

Na co dzień pomagam pozbyć się bólu za pomocą ćwiczeń. Współpracuję przede wszystkim z ludźmi, którzy poprzez ruch chcą cieszyć się dobrym zdrowiem i sprawnością na długie lata. Swoje sukcesy odnoszą również osoby, którym zależy na poprawie sylwetki.

Moi podopieczni najbardziej cenią mnie za „normalne podejście”. Zawsze staram się dobrze zrozumieć ich sytuację, do której dopasowuję cały proces, nigdy odwrotnie. Dzięki temu, ludzie, z którymi pracuję, zyskują więcej w codziennym życiu. Robię to, ponieważ wiem, jak regularna aktywność fizyczna i dobre nawyki wpływają nie tylko na zdrowie, ale i na nasz rozwój osobisty czy zawodowy.

Michał Gac Trener Medyczny Trener Personalny Dobry Ruch Słupsk

Studiowałem na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku (2013-2016) oraz zaliczyłem epizod na studiach z fizjoterapii w Słupsku (2016-2017), by od 2017 roku aktywnie pracować jako trener. W 2015 roku odbyłem pierwsze ze swoich branżowych szkoleń, których na ten moment mam ponad 31 – nie licząc bieżącej nauki, licznych kursów i webinarów online. Co kilka miesięcy ruszam w Polskę, by szkolić się u najlepszych w kraju.

Moje 3 najważniejsze kursy i szkolenia:

Roczny kurs z Treningu Medycznego
Terapeuta Ruchowy BT-132
05.2022 – 03.2023 – Blackroll Therapy X – 19 zjazdów (322 godziny dydaktyczne), Fizjo4life, Warszawa

Szkolenie z Treningu Medycznego
Trener Medyczny
01.2020 – 05.2021 – BODYWORK – 6 modułów (72h dydaktyczne),
BODYWORK, Poznań

Szkolenie z Treningu Funkcjonalnego
Movement Expert
08.2021 – 09.2021 – BODYWORK – 4 moduły (48h dydaktycznych),
BODYWORK, Poznań

Chcę, żeby każdy miał świadomość, że nie trzeba przewracać swojego życia do góry nogami, by osiągnąć swój cel — sam jestem mężem i prowadzę własną firmę. To, że pomagam rozwijać się innym, daje mi wielkie poczucie spełnienia. Jeśli czujesz, że mogę pomóc Ci lub komuś z Twoich bliskich, umów się na konsultację.

Przez aplikację Booksy możesz w każdej chwili wybrać najlepszą porę dla siebie.

Obserwuj Michała:

skontaktuj się z nami

Potrzebujesz szybkiej informacji lub pomocy? Jesteśmy dostępni dla Ciebie pod następującymi numerami telefonów:

obserwuj nas: