Treningi personalne i grupowe

Zapraszamy do skorzystania z oferty treningów personalnych oraz grupowych.
Wszystkie usługi można zakupić na naszej stronie po uprzednim uzgodnieniu terminu z wybranym trenerem.

Treningi personalne

Treningi personalne (dla jednej lub dwóch osób) z wybranym trenerem to najlepszy sposób, by bezpiecznie i skutecznie osiągnąć swój cel. Dzięki treningowi medycznemu pozbędziesz się bólu i dyskomfortu. Taki trening pomoże w powrocie do aktywności po przebytym urazie lub po chorobie. Może też być terapią ruchową, stanowiąc uzupełnienie dla rehabilitacji czy fizjoterapii, albo wspierać pracę dietetyka przy diecie redukcyjnej. Trening funkcjonalny umożliwi korekcję nabytych wad postawy, poprawi ogólną sprawność i samopoczucie. Pomoże także osiągać lepsze wyniki w sporcie amatorskim. Prowadzimy również treningi przygotowujące do testów sprawnościowych i do sportu zawodowego.

Każde ciało jest inne. W trakcie naszej współpracy poznajesz ruchy, które są najlepsze dla Twojego, oraz uczysz się wykonywać je w prawidłowy sposób oraz z odpowiednią dla Ciebie intensywnością. Cały proces dopasowujemy indywidualnie do Ciebie: stanu zdrowia, dotychczasowej aktywności, stylu życia i pożądanego celu.

Treningi grupowe

Treningi grupowe to doskonała metoda, by pracować nad swoim ciałem mądrze, skutecznie i w dobrym towarzystwie. DOBRE PIEKŁO przeznaczone jest dla tych, którzy potrzebują silnych bodźców i lubią dużą aktywność fizyczną. DOBRY CROSS dzięki ogólnorozwojowemu charakterowi i używaniu różnych sprzętów pomaga w budowaniu silnego i wszechstronnego ciała. DOBRY PUMP to treningi z użyciem sztang. Dzięki tym zajęciom spalisz to, co zbędne, wzmocnisz i wyrzeźbisz ciało. Przekonasz się, że odpowiednio dobrany ciężar i właściwie wykonane ćwiczenia to Twoi najlepsi przyjaciele. 

Pobudzająca mięśnie głębokie PIŁKOMANIA daje wielkie zadowolenie mimo mniejszej intensywności. Rzeźbi ciało, a przede wszystkim je wzmacnia, pomaga też niwelować bóle pleców. SIŁA W RUCHU ukierunkowana jest na sprawność, zdrowie i prewencję urazów. Stanowi dobre uzupełnienie treningu innych dyscyplin. Jej efekty pomogą też po prostu w codziennych zmaganiach z życiem.

Grafik treningów grupowych

Prowadzenie treningowe

skontaktuj się z nami

Potrzebujesz szybkiej informacji lub pomocy? Jesteśmy dostępni dla Ciebie pod następującymi numerami telefonów:

obserwuj nas: