Studio MOC Oddechu zaprasza na zajęcia

Brak tagów 4 komentarzy

Dla osób zainteresowanych moimi zajęciami pilates w Domu Kultury na Działdowskiej mam, niestety złą wiadomość – tych zajęć już nie będzie. Za to dobra wiadomość jest taka, że prowadzę zajęcia pilates w nowo otwartym studio MOC Oddechu na Starej Ochocie i tutaj wybór zajęć i godzin jest dużo większy.

Featured

Studio już ruszyło i zaprasza na zajęcia hatha jogi, jogi regeneracyjnej oraz pilates. Godziny też są zróżnicowane – można poćwiczyć rano, przed pracą lub po 16:00.
Studio mieści się w na warszawskich Filtrach na ul. Langiewicza i jest to jedno z najbardziej urokliwych miejsc w Warszawie. Sama uliczka, choć położona niemal w Centrum (dwa przystanki tramwajowe od stacji metra – Pole Mokotowskie, jeden od Stacji Politechnika), jest cicha i klimatyczna.
To najprzyjemniejsze miejsce w jakim miałam okazję pracować ;) Już dla samej możliwości zobaczenia przedwojennej willi, warto odwiedzić MOC Oddechu, a widoki to dopiero początek.
Dwupiętrowa willa z osobnym wejściem, drewnianymi schodami, dużym tarasem i pięknym widokiem na ogród naprawdę sprawia, że mam ochotę przebywać tam jak najczęściej.

TUTAJ trochę o historii ulicy.

Niedługo pojawi się więcej zdjęć i informacji na stronie, będą też atrakcyjne promocje, a na razie zapraszam do oglądania zdjęć.

dwa

Sala

Hol

Do zobaczenia w MOCY Oddechu :)

4 Komentarzy: • Agata 23 Oct 2014

  Zapowiada się świetnie! Przepiękne te wnętrza:)

 • Małgorzata 24 Oct 2014

  Chociaż zdarza mi się to bardzo rzadko to właśnie pożałowałam, że nie mieszkam w Warszawie, gdyż na pewno bym zaszła do takiego studia. Jako niedoszły architekt, emerytowany instruktor pilates i student jogi muszę przyznać, że zarówno wnętrze jak i plan zajęć jest zachęcające. Czekam na więcej zdjęć!

  • Paulina Sowa 24 Oct 2014

   Dziękuję :) Ciesze się, że się podoba. Stara Ochota i Filtry, to oaza spokoju w Warszawie, nawet Sasa Kępa, choć klimatyczna, to jest bardziej wielkomiejska i “zagoniona” ;)

Zostaw komentarz