O mnie

Z wykształcenia – psycholog, z zawodu – pracownik biurowy, z zamiłowania – entuzjastka pilates i jogi.

Ćwiczę sama i z innymi, w domu i na zajęciach. A na przystankach, w drodze do pracy wyobrażam sobie, że ćwiczę.  Wyginam się, rozciągam, relaksuję i oddycham.

Pilates tak mi się spodobał, że sama zrobiłam kurs instruktorski, żeby dowiedzieć się więcej o tej metodzie i mieć okazję jeszcze więcej poćwiczyć ;)

O Dobrym Ruchu

Dobry Ruch założyłam, aby móc motywować siebie i innych do pozytywnych zmian. Mnie pomógł pilates i joga, dlatego najczęściej o nich piszę. Mam jednak w zanadrzu cały arsenał małych i większych trików, które pomagają mi radzić sobie z codziennymi problemami. Tworząc blog chciałam podzielić się nimi z Wami i być może poznać też Wasze sposoby.

Od prostych metod relaksacji, przez ulubione ćwiczenia pilates, sposoby radzenia sobie ze stresem, a także wszystko co cieszy mnie na co dzień i daje pozytywną energię i motywację do działania – o tym możecie poczytać na tym blogu.

Niestety, nie mam wykształcenia medycznego, nie jestem też fizjoterapeutą, dlatego nie udzielam porad dotyczących chorób układ ruchu,  a moje wypowiedzi nie mają charakteru porad eksperta, a są jedynie zapisami własnych doświadczeń w pracy z ciałem.

W skrócie:

omnie

Kontakt: kontakt@dobryruch.pl