MOC Oddechu w ZdrowoMania TV

Brak tagów 2 komentarzy

Dzięki Agnieszce z bloga Life Manager-ka studio MOC Oddechu miało okazję zaprezentować się w kolejnym odcinku ZdrowoManii, gdzie zachęcamy do ćwiczenia pilates.
Efektem tego spotkania oprócz materiału nagranego do odcinka, była mini sesja zdjęciowa, do której oglądania zapraszam.

post1

post3

post4

post5

I na koniec zdjęcie pamiątkowe ;)

post6

Z początku nie było pewności, która z nas wystąpi, ale w końcu zapadła decyzja, że będzie to Maria, więc z jednej strony mogłam się rozluźnić (lęk przed kamerą jest proporcjonalnie wielki do swojej irracjonalności ;) – podziwiam Agnieszkę, jak sobie z nim radzi!), z drugiej o zaletach pilates mam tyle do powiedzenia, że trochę mnie kusiło wystąpienie przed kamerą.
Niestety, czas w programie jest ograniczony i nie było możliwości szerszej analizy zalet pilatesu ;) Na szczęście mam swój blog i zawsze mogę tutaj sławić metodę Josepha Pilatesa (tak, tak, to zapowiedź kolejnego posta).

Muszę przyznać, że wybór operatora był słuszny, ponieważ kamera od razu pokochała Marię. Zamiast, jednak czytać o efektach naszego spotkania możecie je zobaczyć tutaj:

Bardzo zachęcam Was do subskrybowania kanału ZdrowoMania TV! Agnieszka fantastycznie powiązała tematykę swojego bloga z działalnością zawodową. Bardzo ją podziwiam, że tak dobrze i konsekwentnie łączy swoje pasje z pracą zawodową.

2 Komentarzy: • Agnieszka 21 Dec 2014

  Dziękuję <3 za wszystkie ciepłe słowa, wsparcie i wszystko wszystko :)

  • Paulina Sowa 22 Dec 2014

   I my także dziękujemy! To było bardzo ciekawe doświadczenie i bardzo mile spędzony czas :)
   A “Dziarskiego dziadka” kupiłam dla swojego dziadka :)

Zostaw komentarz